Hotel Alba Chiara

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Śniadanie

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Wygodny Hotel Alba Chiara Finale Ligure leży 3 km od prawdziwego raju borgio verezzi caves, oraz oferuje restaurację i przechowalnię bagażu. Wygodny hotel oferuje zakwaterowanie z Wi-Fi w miejscach publicznych.

    Arco Trionfale della Regina Margherita jest w nie więcej niż 450 metrach, a Lungomare di Finalmarina znajduje się tylko kilka kroków od tego hotelu. Do atrakcji oddalonych o 3,1 km od obiektu noclegowego należy Antico Borgo Saraceno. Bagni Vittoria Beach również dzieli od Alba Chiara w niewielkiej odległości.

    Hotel oferuje 9 pokojów, a niektóre z nich zawierają balkon, szybki internet i klimatyzację. Są one wyposażone w łazienki z bidetem i prysznicem. Miłe udogodnienia obejmują bidet i prysznic oraz czepki kąpielowe i ręczniki kąpielowe.

    Odkryj wszystkie smaki Finale Ligure w hotelowej restauracji a la carte, w której możesz spróbować specjałów kuchni włoskiej. Hotel Alba Chiara jest położony zaledwie 7 min pieszo od restauracji Trattoria la Tavernetta, która oferuje dania kuchni liguryjskiej.

    Opinia recenzenta

    Mój pobyt w Hotel Alba Chiara był absolutnie niezapomniany. Lokalizacja obiektu jest wręcz idealna, tuż przy plaży i blisko centrum, co pozwalało mi cieszyć się zarówno pięknem nadmorskich widoków, jak i lokalnymi atrakcjami. Codzienne śniadanie z opcjami à la carte oferowało pyszne dania, a poranki spędzone z widokiem na morze były dla mnie prawdziwą ucztą dla zmysłów. Szczególnie chciałam podkreślić wyjątkową gościnność personelu, a zwłaszcza pracowników restauracji, którzy swoją życzliwością sprawili, że poczułam się jak w domu.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 21:00
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Numer licencji009029-ALB-0047,IT009029A1V72GC6NC

    Opcje pokoi w Hotel Alba Chiara Finale Ligure

    Hotel oferuje 9 pokojów, a niektóre z nich zawierają balkon, szybki internet i klimatyzację. Są one wyposażone w łazienki z bidetem i prysznicem. Miłe udogodnienia obejmują bidet i prysznic oraz czepki kąpielowe i ręczniki kąpielowe.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Pokój zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Panorama zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Makro szczegóły zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Toalety zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Plaża zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie
    Pokój typu standard

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zewnętrze zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure Plaża zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zewnętrze zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zewnętrze zdjęcie
    Pokój z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Toalety zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Pokój zdjęcie
    Ekononiczny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Wielkość: 15 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure Pokój zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Łóżka zdjęcie Hotel Alba Chiara Finale Ligure Zewnętrze zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hotel Alba Chiara Finale Ligure

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Genua
    64.1 km

    Zabytki (10)

    Damodara Concept Store
    100 m
    Piazza Vittorio Emanuele II
    100 m
    Grotta Pollera
    100 m
    Arco Trionfale della Regina Margherita
    100 m
    Fortezza di Castelfranco
    100 m
    Lungomare di Finalmarina
    100 m
    Bagni Palm Beach
    100 m
    Spiaggia attrezzata per cani
    750 m
    Pam Supermercato
    750 m
    Bagni America
    750 m

    Opinie gości o Hotel Alba Chiara Finale Ligure

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy na terenie wygodnego Hotel Alba Chiara znajduje się plaża?
      Tak, w wygodnym Hotel Alba Chiara goście mogą cieszyć się wygodą prywatnej plaży na miejscu.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Alba Chiara Finale Ligure